czwartek, 1 stycznia 2015

Zapytajka???                   Witam moje drogie Panie w Nowym Roku:)

Już szykuję dla Was mały wpis o keratynowym prostowaniu włosów które wykonałam na Święta:)
I stąd też moje pytanie przyznam mam ogromny problem jaki szampon stosować bez Sls i soli?
Babydream  nie dam rady moje włosy są okropne po nim , Facelle do higieny intymnej też ciężko znoszę nie wiem dlaczego wcześniej nie było problemu. Teraz moje włosy są strasznie ciężkie i w kilka godzin po myciu tłuste.fajnie spisywał mię Sayoss i Kallos bananowy ale teraz przez sles odpadają.
Mam nadzieję że pomożecie liczę jak zwykle na Was . Nie chcę zniszczyć włosów szamponem z Sles wiem, że efekt krócej się utrzyma . Aha najlepiej jakby szampon był dostępny w drogerii bo potrzebuję go na wczoraj:D Mam nadzieję, że pomożecie, bo w tym temacie mam ogromny problem .
Pozdrawiam:)
               PODPIS

6 komentarzy:

  1. Linia Alterra - Są dostępne w każdym rossmannie bo to ich własny produkt :) Polecam bo to moje ulubione szampony szczególnie wersja z papają. w promocji, która jest dość często możemy kupić za 5,99

    Szampon Hipp dla dzieci - dostępny w superpharm za ok 8zł i raczej nie widziałam go w rossmannie

    Rosyjskie szampony

    OdpowiedzUsuń
  2. Ponoć balsam do mycia sylveco z betuliną jest bardzo dobry - ma świetny, delikatny skład, aczkolwiek stacjonarnie ciężko go dorwać :( ale rossmann ma fajny płyn do kąpieli dla mam, taki fioletowy (zdjęcie: http://www.google.pl/imgres?imgurl=http%3A%2F%2F1.bp.blogspot.com%2F-wBzx2mq7Lc8%2FUg9JbD-FpqI%2FAAAAAAAAAzc%2FqMKn2dgW6Rg%2Fs1600%2FSAM_0636.JPG&imgrefurl=http%3A%2F%2F0jla.blogspot.com%2F2013%2F08%2Fbabydream-fur-mama-wohlfuhl-bad.html&h=768&w=1024&tbnid=ilzrvXITRv5UDM%3A&zoom=1&docid=ruzYiHIbe-V-mM&ei=P9qlVMnOO43fauuQgrgJ&tbm=isch&ved=0CCsQMygJMAk&iact=rc&uact=3&dur=559&page=1&start=0&ndsp=20)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za wizytę :) Każdy komentarz napędza mnie do dalszego pisania:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...